Mravenčí stáž jako klíč k branám online světa!

Láká Tě práce u nás v Mraveništi?
Jsi v online světě nováček, ale máš chuť na sobě zamakat a rozvíjet se? 
Nastartuj svoji kariéru už teď a přihlas se na stáž vedenou profíky z Mravenců i ANT studia v Plzni!

Proč se přihlásit na stáž?

Online svět je trendy moderním prostředím, a možná práce v něm láká i Tebe. No jo, jak ale začít, pokud nemáš zkušenosti a možná tak ještě úplně nevíš, co přesně by Tě bavilo nejvíc? Můžeš začít se samostudiem, sledovat platformy, věnující se online oborům, čerpat novinky a inspiraci… To vše je fajn, ale nejlepší je, pokud Ti základy vysvětlí odborníci na slovo vzatí, spolu s možností prakticky si vyzkoušet úkoly z daného oboru. 

A přesně od toho je tu naše mravenčí stáž! 

Stáž Ti toho dá fakt ranec. Vyjdeš z ní se znalostmi s přesahy do mnoha oblastí online světa. A to Ti bez debat zvyšuje šanci na úspěch na trhu práce. Někdy se totiž může zdát, že si dnešní doba žádá superhrdiny – my Ti dáme dobrý základ k tomu, aby ses na takového superhrdinu na online vypracoval. A ideálně pak pokračoval 
u nás, protože talentů a pracovitých fajn lidí si ceníme. Co Ty na to?

V čem všem získáš přehled?

Stáž je koncipovaná tak, aby Ti dokázala předat to nejvíc z každé oblasti. Nejde jen „po povrchu“, jde pěkně do hloubky. Ano, někdy to je tzv. „nalejvárna“, ale víš Ty co? Tví budoucí lektoři i z ANT studia, našeho velkého bráchy, jsou taky jen lidi, a to dost fajn lidi. Lekce jsou tudíž parádně podané, zábavné, praktické a hlavně přínosné. Určitě tu neusneš, to Tě ujišťujeme. A kdyby přeci jen, máme tu fajn kávovar, co Tě probere, když zrovna nebudeš mít den. 

Na co všechno se můžeš v rámci několika týdnů těšit? Co všechno probereme?

 • Seznámíme Tě se základy online marketingu, protože o tom to tady je.
 • Víš, co se skrývá za zkratkou SEO a proč je tak důležitý to mít v cajku?
 • Jak by měla vypadat správná webová prezentace?
 • Mrkneme na e-shopy, zakládání, jejich plnění a nejen to.
 • Co znamenají dvě tajemná písmenka UX, s kterými se v běžném dni setkáváš a ani o tom nevíš?
 • Jakou legraci si dokážeš užít s analytikou a proč je fakt důležitá?
 • Pochopíš fungování PPC reklam, jejich nastavování a vyhodnocování.
 • Co že je to ten copywriting a proč i Bill Gates tvrdil, že obsah je král?
 • Uzdu kreativitě upustíš také při grafickém bloku.
 • Jak na emailing, aby příjemce bavil a sdělení nekončila na hromadě nudných nepřečtených e-mailů?
 • Ukážeme Ti SOCky z jiného pohledu a zasvětíme Tě do tajů toho, co marketingově dokáží.

Kdo se může na stáž přihlásit?

Váháš, zda pro stáž splňuješ nějaké speciální požadavky? Až moc řešíš, že Ti dávno není dvacet, tudíž se na stáž nehodíš? Nebo snad to, že nemáš vzdělání marketingového nebo podobného zaměření?

Tak tyhle obavy (a všechny další) hoď klidně za hlavu. Jsme otevření fakt všem, nezáleží nám na ničem jiném, než na tom, jak moc na sobě chceš zapracovat, jak se chceš rozvíjet, spolupracovat a to, jaký jsi člověk. Předem říkáme, že o bručouny bez špetky empatie, humoru nebo optimismu úplně nestojíme. Chceme si stáže udělat pěkné pro všechny strany.  

Takže neváhej, těšíme se na Tebe, ať jsi kdo jsi! 🙂

 

Reference stážistů

Taky dáš nejvíce na recenze? Tak my Ti jich pár přinášíme!

Jiřina, Mravenec na online marketing

Po rodičovské jsem hledala, jakým směrem se kariérně vydat. Online marketing mi vždy přišel jako zajímavý obor, který má budoucnost. Protože moje praxe byla prakticky nulová, přišla mi stáž jako skvělá příležitost.

Stáž byla nabitá informacemi a měli jsme možnost si téměř všechno vyzkoušet i prakticky, ať už to bylo SEO nebo PPC kampaně, tvorba e-shopu nebo e-mailing.  Lektoři byli skvělí, opravdoví odborníci na svých místech. Vše dopodrobna vysvětlili a byli velmi trpěliví a nápomocní při praktických úkolech.

Stáž v ANT studiu je skvělá příležitost, jak se učit od expertů a zjistit, jak to funguje ve firmě, která má tolik zkušeností a všestranné zaměření v online světě. Skvělá parta lidí a výborné kafe jsou jako bonus.

Potěšilo mě, že jsem dostala šanci se stáže účastnit, i když už mám dávno studentská léta za sebou. Po stáži mi bylo nabídnuta pozice u Mravenců. Nyní své poznatky využívám při tvorbě PPC kampaní.

Káťa, Mravenec na copywriting a marketing

O stáž v ANT studiu jsem se aktivně zajímala dlouhodobě. Tak nějak jsem cítila, že ANT studio je skvělým místem pro to, co chci v budoucnu dělat a že firemní prostředí je tu moc fajn, což je pro mě důležité. Jde o největší marketingovou agenturu v kraji, tak kde jinde získat profi přehled o online světě než tam? Tam to přeci musí umět, říkala jsem si. A taky že umějí!

Podzimní stáž mi dala velký přehled o celkovém dění v online marketingu, rozšířilo mi to obzory a dalo mi to nakouknout do oblastí, ke kterým bych se jinak nedostala. Lektoři jsou zkušení odborníci přímo z ANT studia, co vědí, o čem mluví a mají za sebou prokazatelné výsledky. Díky jejich pohodovému nastavení byly stáže moc fajn – a věř nebo ne, ale i analytické nástroje dokáží být sexy a zábavné!

Stáž mě utvrdila v tom, že se chci v tomto oboru realizovat a ještě více v tom, že to chci dělat právě v tomhle skvělém kolektivu.

A to se mi i povedlo. Od nového roku totiž dělám copíka pro Mravence, jejich mladšího bráchu. A je to skvělý! Proto to doporučuju i Tobě. Přihlas se na stáž. Fakt nebudeš litovat! Tak třeba brzy na viděnou ve sdíleném kanclu!

Martin, Mravenec na realizaci webů WordPress

V ANT studiu pracuji již druhým rokem na vývoji a realizaci webů, ale osobně jsem si chtěl rozšířit obzory i mimo mojí specializaci. Když jsem zjistil, že jako ANT studio připravujeme komplexní stážový program, tak jsem se neváhal přihlásit.

Stáž byla rozdělena do několika sekcí, kde každá pokrývala nějakou část online marketingu. Bylo zde spoustu teoretických informací a dovedností, které jsme si ale vždycky vyzkoušeli i v praxi na různých řešení a platformách. Jsou zde různá témata od tvorby kampaní na sociálních sítích přes SEO až po PCC a vyhodnocování v analytických nástrojích. Program mě překvapil svojí komplexností, kdy se člověk dozvěděl opravdu od každého něco. 

Stáž vedou ti nejpovolanější z ANT studia, kteří se věnují danému tématu a dokážou předat nejen mnoho vědomostí, ale hlavně nabytých zkušeností, jsou milí, ochotní a to vše probíhá v příjemném prostředí. 

Nové informace a rozšíření mých vědomostí mi umožnily ještě lépe pracovat na projektech klientů, které v ANT studiu realizuji, a zároveň vidět vše ve větších souvislostech. Pro lidi, kteří se chtějí dozvědět nové věci, nejen z online marketingu můžu, stáž jedině doporučit.

Sleduj vypsané stáže

Na stránkách ANT studia pravidelně aktualizujeme informace o plánovaných stážích. Zaujalo Tě to? Není nic jednoduššího, než rovnou vyplnit přihlášku! 

Nebo se nám ozvi

Není tu pro Tebe vhodný termín? I tak máš pocit, že by ses u nás chtěl nějak zapojit?
Ozvi se nám a třeba něco vymyslíme.