Pomáháme restauracím navýšit obsazenost a zvednout tržby

ukázka

Webové prezentace

Pro restaurace je kvalitní web velmi důležitý, protože zákazníci potřebují jednoduše a rychle najít potebné informace, než se rozhodnou pro návštěvu. Jedná se například o jídelní lístky, otevírací dobu, speciální akce a další.

Často také restauracím nasazujeme rezervační systémy, které pomáhají ušetřit práci personálu, který pak nemusí řešit tolik telefonických rezervací.

Sociální sítě

Krásné fotky jídel, že se vám u monitoru sbíhají sliny, obrázky z proběhlých akcí, speciální nabídky i důležité informace. To všechno můžete svým zákazníkům prezentovat na sociálních sítích a pomáhat tak udržovat povědomí o vašem podniku.

Mimo udržování běžných stránek na sociálních sítích, vytváříme cílené kampaně, které přivádějí do restaurací a kaváren nové lokální zákazníky.

Email s prosbou o hodnocení

Zákazníkům, kteří si stůl zarezervovali prostřednictvím online registračního formuláře jsme začali po návštěvě zasílat automatický email s prosbou o hodnocení na Google. Při rozhodování, do jaké restaurace se člověk půjde najíst, hraje hodnocení na Google důležitou roli, a proto je důležité je sbírat.

PPC kampaně

Lidem, kteří ve vaší lokalitě na Google nebo Seznamu vyhledávají kam zajdou na oběd, večeři nebo jen posedět s přáteli, ukážeme právě váš podnik na prvním místě. Pak bude pravděpodobnější, že zamíří právě k vám.

Lokální SEO

Vyšperkujeme zápisy v databázích firem, jako je Google Moje firma nebo Firmy.cz. Díky tomu vás lidé snáze objeví při hledání nebo třeba v mapách.

Výsledky naší spolupráce

Zvýšení počtu rezervací

Zvýšení tržeb

Nárůst počtu vracejících se hostů