Správa sociálních sítí

Chcete mít své firemní sociální sítě stále živé a plné zajímavého a kvalitního obsahu? Nemáte na to čas, nevíte, jak na to nebo byste to zkrátka raději nechali na odbornících? Využijte produktu Správa sociálních sítí od Mravenců.cz!
 
Ať už se jedná o sítě Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn nebo třeba TikTok, dokážeme je spravovat tak, aby odrážely ducha vašeho podnikání a udržovaly vaše sledující v obraze.
ukázka

K čemu je dobrá správa sociálních sítí?

Sociální sítě jsou neocenitelným pomocníkem při udržování kontaktu s vašimi stávajícími klienty i v získávání těch nových. Jednu ze sociálních sítí v Česku používá asi 7 milionů lidí. A to je velká skupina potenciálních klientů, které můžete oslovit. Navíc docela jednoduše.

Mnoho firem je na sociálních sítích, jen „aby se neřeklo“. A podle toho to pak vypadá. Možná neví, jak na to nebo na to prostě nemají čas. Přitom udržovaná stránka, kde pravidelně přibývají kvalitní příspěvky, je v dnešní době už naprostým základem.

Reference a ukázky:

Co je dobré si promyslet

Přístupy k vaší firemní stránce v závislosti na typu sociální sítě, přístupy do Google Analytics apod.

Podklady, na základě kterých budeme příspěvky vytvářet. Jedná se zejména o grafiku, texty, fotky, webové stránky atd. S tvorbou podkladů vám rádi pomůžeme, podívejte se na naše produkty: Logo, Fotky, Bannery nebo Texty.

Vaší představu a vaši vizi, jaký typ příspěvků chcete sdílet, jak mají vyznít a co je vaším cílem. Zkrátka, co chcete svému okolí sdělit.

Na co se ptáte

Kolik to bude stát?

Cena se určuje individuálně dle rozsahu spolupráce. Svoji roli hraje například počet spravovaných sociálních sítí, četnost příspěvků, jejich propagace a další. Cenu s vámi probere náš konzultant.

Nechte starosti s onlinem na nás a věnujte
se tomu, v čem jste dobří.