UX návrhy webů a e-shopů

Plánujete spouštět nový web nebo e-shop? UX návrh a uživatelské testování vám pomůže vytvořit takový web, na kterém váš zákazník najde vše, co hledá a nebudou mu kladeny žádné překážky. No a vám umožní plnit vaše cíle, a tedy vydělávat.

Výstupem UX návrhu je zadání pro grafika, pro copywritera, fotografa, programátora.

ukázka
UX návrhy webů - drátěný model a ikony služeb

K čemu je dobrý UX návrh webu

UX návrh vám poskytne podklady pro finální tvorbu vašeho webu. Díky němu budete mít jistotu, že web neprogramujete „naslepo“, ale přesně na míru vašemu zákazníkovi. Vyhnete se tak časté chybě, že se vytvoří hezký, moderní web, ale nebude vám přinášet kýžené výsledky. Součástí UX návrhu je i uživatelské testování, které pomůže vyladit všechny stránky a prvky webu tak, že budou opravdu fungovat.

Bez kvalitního UX návrhu se neobejde nikdo, kdo s webem myslí opravdu vážně.

Co je dobré si promyslet

Informace o vašem webu a podnikání – co budete na webu nabízet, jaké jsou vaše cíle, co od webu očekáváte, jaký bude rozsah webu (počet stránek, počet produktů v eshopu apod.)

Stávající web – pokud chcete vylepšit svůj stávající web, tak bude ideálně potřebovat přístup do Google analytics, případně dalších služeb jako Hotjar apod.

Na co se ptáte

Kolik to bude stát? 

Cena UX návrhu závisí na velikosti projektu. Pro menší weby s menším počtem stránek ceny začínají na 10 000 Kč. Pro technicky náročnější produkty se ceny pohybují od 20 000 Kč výše.

Nechte starosti s onlinem na nás a věnujte
se tomu, v čem jste dobří.