Frame 2(3)

Webové stránky pro školy, školky a školská zařízení

Vytvoříme pro vaši školu web s přehlednou strukturou, který zlepší uživatelský komfort pro studenty, uchazeče i rodiče. Jednoduchá bude i následná správa, kterou zvládne po zaškolení prakticky kdokoliv. Samozřejmostí je zákonem vyžadovaná přístupnost.

Dokážeme vám web vytvořit levně a rychle, protože vycházíme ze šablony, kde jsou předpřipravené jednotlivé moduly, které školy vyžadují.

Výhody našeho řešení

Frame 1
Přehledné členění

Webová prezentace splňuje nároky moderního webu. Návštěvnici tak snadno naleznou to, co hledají, ať už jsou to žáci, rodiče, uchazeči nebo kdokoliv jiný.

Frame 1(2)
Propojení se sociálními sítěmi

Nebaví vás psát novinky duplicitně na sociální sítě i web? Naše řešení tento problém řeší. Zobrazíme feed novinek z vašich sociálních sítí přímo na webu.

Frame 1(5)
Přístupnost

Naše řešení splňuje požadavky zákona o přístupnosti webových internetových stránek pro školy a školská zařízení.

Frame 1(1)
Předpřipravené sekce

Na základě zkušeností s tvorbou webových prezentací pro školy jsme vytvořili přehlednou strukturu webu. Vy si pouze vyberete ty, které budete potřebovat.

Frame 1(3)
Jednoduchá administrace

Web běží na redakčním systému WordPress. V rámci řešení nabízíme video kurz práce se systémem pro osoby, které budou mít školní web na starosti.

Frame 1(4)
Kalendář událostí

Dejte přehledně vědět o nadcházejících akcích u vás ve škole.

Demo webové stránky pro školy

Podívejte se na demo stránku, ze které budeme vycházet při přípravě webu pro vaši školu. Demo obsahuje všechny předpřipravené sekce.

Previous
Next

Reference

Náhled webu SPŠD

SPŠD Plzeň

Základní umělecká škola Praha

Podívejte se na další mravenčí produkty