Kariéra v online
začíná v mraveništi

Mravenci.cz jsou mladším “bráchou” ANT studia. Naší vizí je také pomáhat prodávat online, ale máme jiné klienty a produktově orientovaný přístup. Více o nás.

Máš zkušenosti s online?

Máš zkušenosti, ale máš rád větší pestrost práce, přesahy mezi obory a chceš pomáhat menším lokálním klientům? Pak hledáme právě tebe!  Podívej se prosím nejen na aktuální pozice, ale spíše na činnosti, které u nás najdou největší uplatnění.

Budeme si rozumět i pokud máš větší zkušenosti v jedné činnosti. Chceš získat znalosti a zkušenosti v dalších a přijít na to, co tě opravdu baví?

Specialisté na konkrétní marketingové kanály najdou uplatnění hlavně u naší mateřské firmy ANT studio.

Nemáš zkušenosti s online? Nevadí!

Pokud věříš online oboru, máš obecné talenty jako empatie, logika, smysl pro detail, dokážeš dobře psát, máš šanci i bez praxe! Ideální bude, když se zúčastníš stáže. Jinak se podívej, co se můžeš naučit sám, než nás oslovíš, abys prošel výběrovým řízením.

Proč si vybrat mravenci.cz?

 • 4 denní pracovní týden. Věříme, že člověk nemůže sedět u počítače 8 hodin denně 5 dnů v týdnu, opravdu pomáhat klientům a být zároveň zdravý a šťastný. Rádi cestujeme a proto jsme jako první agentura v kraji přešli na 4 denní pracovní týden.
 • Ucelenější projekty na menších klientech. Klienty častěji poznáš osobně a rychleji uvidíš dopady své práce na jejich výsledky. 
 • Budoucnost v ANT studiu. Chceš pracovat v nejlepší agentuře na západě Čech a nemáš ještě potřebné zkušenosti? V mravenci.cz získáš více zkušeností a budeš se moci postupně zapojovat do projektů ANT studia.

Více o tom jak pracujeme najdeš na stránce O nás.

Jaké činnosti u nás najdou uplatnění?

 • i menší klienti potřebují vědět, kde začít a ocení zajímavé nápady
 • SEO, PPC, sociální sítě, e-mailing, …
 • fotografování, tvorba videí, grafika a copywriting
 • poznání, návrh podporující UX, tvorba webu
 • se znalostí platforem Shoptet, WordPress, ale i další
 •  v PHP / JS se znalostí platforem: Shoptet, WordPress
 • Google Analytics, ale i Hotjar a podobně

Koho aktuálně hledáme?

Prodávej to, co skutečně pomáhá, co má budoucnost a co klienti opravdu chtějí. Prodávej naše produkty.

Baví tě komunikovat a strategicky přemýšlet?

 1. Přijímám a rychle a proklientsky reaguji na poptávky. Poznám kdo je mravenčí klient a nemravenčího klienta umím proklientsky předat.
 2. Znám a prezentuji mravenčí produkty. Jsem schopen jednoduše a srozumitelně prezentovat naše produkty (telefonicky, nabídka) jako řešení potřeb a komunikovat jejich celkový přínos.
 3. Validuji potřeby vůči nákladům a přínosům. Validuji potřeby klienta s mravenčími produkty a rozhoduji o jejich použití ve správném pořadí s ohledem na situaci klienta (získávám podklady pro nabídky: GA, GSC, ADS přístupy, CMS přístupy).
 4. Získávám podklady a zadávám úkoly. Na základě objednávek klienta získávám podklady a zadávám realizátorům úkoly podle šablonových úkolů. Pomáhám zlepšovat šablonové úkoly.
 5. Realizuji. Jako čistý konzultant realizuji hlavně kroky spojené s přípravou podkladů (umístění na drive, kompletace). Administrativní úkony (webhosting, fakturace, maily) a návrhy (rozložení stránek, struktury podle informací od klienta).
 6. Analyzuji. Umím číst údaje ze základních nástrojů (GA, GSC, collabim, ADS) a na základě těchto kroků doporučovat naše produkty. Poznám, které marketingové výdaje (nejen naše produkty) klientovi nic nepřináší a umím mu to srozumitelně vysvětlit.
 7. Jasně komunikuji. S klientem zvládám jasnou a stručnou komunikaci, která řeší jeho potřeby. Jsem hlavní osoba pro komunikaci a klient se na mě může kdykoliv obrátit. Posílám do e-mailu rekapitulaci domluvy, odkazy na produkty a jasné požadavky na klienta.
 8. Inovuji. Dávám pravidelně a strukturovaně zpětnou vazbu produkťákovi (jak často se to objevilo, …). Zajímám se o zpětnou vazbu na mravenčí práci, vyhodnocuji současný stav a přicházím s nápady zvyšující naši efektivitu a přidanou hodnotu pro klienty.
 9. Tvořím nabídky. Senior tvoří ve spolupráci s produkťákem vzory nabídek. Junior dává pravidelně zpětnou vazbu seniorovi.

Chceš začít v online pod dohledem odborníků? Přihlaš se na stáž

Komu se ozvat?

Máš zkušenosti a praxi

Prosím představ se nám a napiš, proč myslíš, že bys zapadl mezi mravence.
Pošli nám v jakých činnostech máš zkušenosti a pošli ke každé činnosti ukázky realizací. Pokud je to možné tak i kontakt na někoho, komu můžeme zavolat a zeptat se na Tebe. Informace pošli na kariera@mravenci.cz

Nemáš zkušenosti a praxi:

Prosím napiš si na kariera@mravenci.cz o test nebo se přihlaš na stáž.